Nasza marka

Sense

Słodkie, dziewczęce, a przy tym niezwykle uwodzicielskie. Perfumy Sense zachwycają wyjątkowym połączeniem kwiatowo-owocowych aromatów. Można je zakwalifikować do lekkich zapachów, dzięki czemu doskonale nadają się zarówno na co dzień, jak i na wieczór i specjalne okazje.

Sense to słodki aromat brzoskwini przełamany delikatną, naturalną nutą frezji. Wyrazistego charakteru nadaje osmantus, który poszerza kompozycję o bardzo słodkie, owocowe akcenty (woń kwiatów osmantusa porównać można do zapachu dojrzałych moreli lub też brzoskwiń). Całość dopełnia nuta kakaowa, która otula swoim ciepłem i pobudza zmysły. Kompozycja jest niezwykle prosta, aczkolwiek wyrafinowana i oddziałuje na zmysły - sprawia, że nikt nie przejdzie obok tego zapachu obojętnie. Uwolnij swoje zmysły z Sense!

Niezwykła kompozycja Sense dedykowana jest kobietom pewnym siebie, energicznym, kochającym życie. Perfumy subtelnie uwodzą swoją naturalną zmysłowością, ale też przywołują wspomnienie beztroskich, wesołych letnich dni. Dzięki swojej lekkości mają uniwersalny charakter i sprawdzą się niezależnie od okoliczności. Pokochają je panie w każdym wieku! Dodatkową zaletą jest elegancki, wyjątkowo kobiecy flakonik o pojemności 100 ml z subtelną wstążką.

  • Nuta głowy: brzoskwinia, frezja
  • Nuta serca: osmantus
  • Nuta podstawy: kakao

MAYbe Cosmetics to prężnie działająca firma kosmetyczna z ponad 20-letnim doświadczeniem. Nasz kluczowy asortyment to perfumy, wody toaletowe i perfumowane.Produkujemy również kosmetyki pod marką własną klienta.

Biuro handlowe
MAYbe Cosmetics
ul. Karmelowa 11, 71-218 Bezrzecze

E-mail: biuro@maybecosmetics.com
Tel.: +48 660 740 180 oraz +48 696 542 690
NIP: 8520300072
REGON: 810540749

Obecnie realizujemy projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.15 Wsparcie kooperacji przedsiębiorstw. Tytuł projektu: „Promocja produktów firmy Maybe Cosmetics na rynkach międzynarodowych”. Wartość projektu: 194 369,00 PLN. Wysokość dofinansowania: 85 %

Ważne: Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na Polityce prywatności.