Nasza marka

Nymph

Świeżość cytrusów i ostrość czerwonego pieprzu przełamana słodkością orzecha laskowego, bitej śmietany i… róży! Ale to nie koniec. Perfumy Nymph zaskakują wyjątkową słodyczą wetywerii oraz paczuli, które stanowią w tej kompozycji nutę podstawy. Połączenie pikanterii z orzeźwiającymi nutami dopełnione niesamowitą słodyczą zaowocowało powstaniem zapachu, który przenosi w inny wymiar!

Zapach przeznaczony jest dla kobiet zdecydowanych i odważnych. Dla tych, które doskonale wiedzą, czego pragną i jak to osiągnąć. Nymph to propozycja dla zwolenniczek niesztampowych rozwiązań – połączenie oszałamiającej zmysły ostrej woni ze zniewalającymi nutami słodkimi stanowi kwintesencję kobiecości. Urocza, piękna, subtelna, uwodzicielska, tajemnicza, a przy tym twardo stąpająca po ziemi i pewna siebie – dla takiej kobiety stworzyliśmy serię Nymph!

Jako producent perfum zapewniamy znacznie więcej niż pięknie pachnące, uwodzicielskie kompozycje. To także doskonały sposób na wyrażenie siebie, podkreślenie swojej kobiecości i przeniesienie w tajemniczy świat niezwykłych aromatów i uczuć.

  • Nuta głowy: grejpfrut, czerwony pieprz
  • Nuta serca: bita śmietana, róża, orzech laskowy
  • Nuta podstawy: paczula, wetyweria

Perfumy dostępne są w eleganckich flakonach ozdobionych gwiazdkami o pojemności 100 ml, które podkreślają ich wyjątkowy, ekskluzywny charakter.

MAYbe Cosmetics to prężnie działająca firma kosmetyczna z ponad 20-letnim doświadczeniem. Nasz kluczowy asortyment to perfumy, wody toaletowe i perfumowane.Produkujemy również kosmetyki pod marką własną klienta.

Biuro handlowe
MAYbe Cosmetics
ul. Karmelowa 11, 71-218 Bezrzecze

E-mail: biuro@maybecosmetics.com
Tel.: +48 660 740 180 oraz +48 696 542 690
NIP: 8520300072
REGON: 810540749

Obecnie realizujemy projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.15 Wsparcie kooperacji przedsiębiorstw. Tytuł projektu: „Promocja produktów firmy Maybe Cosmetics na rynkach międzynarodowych”. Wartość projektu: 194 369,00 PLN. Wysokość dofinansowania: 85 %

Ważne: Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na Polityce prywatności.