Nasza marka

Lip balm

MAYbe Cosmetics to nie tyko producent perfum i wód toaletowych. Swoją ofertę poszerzyliśmy o rewelacyjne, owocowe balsamy do ust o kuszącym zapachu czarnej porzeczki, truskawki, wanilii, brzoskwini czy też mięty. Przypadną one do gustu zarówno paniom, jak i panom!

Wyjątkowy zapach, słodki bądź orzeźwiający smak, bogactwo witamin i składników odżywczych - balsamy do ust zapewnią doskonałą ochronę przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych, w tym także przed promieniowaniem słonecznym. Ich receptura oparta jest na maśle Shea bogatym w witamy A, E i F. W swoim składzie zawierają również olej kokosowy, słonecznikowy, a także naturalne woski. Dzięki temu chronią przed utratą wody, doskonale nawilżają i regenerują skórę, czyniąc ją wyjątkowo miękką oraz elastyczną. Bez obaw mogą być stosowane na co dzień. Polecane są szczególnie osobom ze skórą skłonną do podrażnień i narażoną na wysuszenie.

Balsamy do ust są dostępne w kolorowych, kompaktowych opakowaniach typu soft touch o pojemności 10 g.

Truskawkowy

Więcej informacji

Waniliowy

Więcej informacji

Miętowy

Więcej informacji

Czarna porzeczka

Więcej informacji

Brzoskwinia

Więcej informacji

MAYbe Cosmetics to prężnie działająca firma kosmetyczna z ponad 20-letnim doświadczeniem. Nasz kluczowy asortyment to perfumy, wody toaletowe i perfumowane.Produkujemy również kosmetyki pod marką własną klienta.

Biuro handlowe
MAYbe Cosmetics
ul. Karmelowa 11, 71-218 Bezrzecze

E-mail: biuro@maybecosmetics.com
Tel.: +48 660 740 180 oraz +48 696 542 690
NIP: 8520300072
REGON: 810540749

Obecnie realizujemy projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.15 Wsparcie kooperacji przedsiębiorstw. Tytuł projektu: „Promocja produktów firmy Maybe Cosmetics na rynkach międzynarodowych”. Wartość projektu: 194 369,00 PLN. Wysokość dofinansowania: 85 %

Ważne: Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na Polityce prywatności.