Nasza marka

Goddess

Promienna, intrygująca, niezależna, zmysłowa i wyzwolona – taka jest kobieta otulona zapachem Goddess. Ta orientalno-kwiatowa kompozycja łączy w sobie subtelne, dziewczęce nuty z uwodzicielskimi, wręcz drapieżnymi akcentami. Stanowi uosobienie zmiennej natury kobiety – od grzecznej i delikatnej po pewną siebie i odważnie dążącą do wyznaczonych sobie celów.

Kompozycja jest szalenie kobieca. To eliksir, dzięki któremu poczujesz się jak prawdziwa bogini. Połączenie migdałów, kawy, tuberozy, jaśminu, fasoli tonka, drzewa sandałowego i wanilii daje niezwykle wyrazistą i intrygującą kompozycję, dzięki której z pewnością nie pozostaniesz niezauważona. Otulona zapachem Goddess możesz śmiało ruszać na podbój świata – dzięki niemu poczujesz się silniejsza, piękniejsza, a tym samym pewniejsza siebie.

Jako producent perfum Goddess zadbaliśmy nie tylko o stworzenie nieziemsko pięknego zapachu. Postaraliśmy się także o to, by został on zamknięty w eleganckim flakonie w kolorze czarnym z pozłacanymi elementami podkreślającym ekskluzywny charakter zawartości. Dzięki temu będzie się doskonale nadawać na luksusowy podarunek dla bliskiej osoby.

  • Nuta głowy: migdał, kawa
  • Nuta serca: tuberoza, jaśmin
  • Nuta podstawy: fasolka tonka, kakao, drzewo sandałowe i wanilia.

MAYbe Cosmetics to prężnie działająca firma kosmetyczna z ponad 20-letnim doświadczeniem. Nasz kluczowy asortyment to perfumy, wody toaletowe i perfumowane.Produkujemy również kosmetyki pod marką własną klienta.

Biuro handlowe
MAYbe Cosmetics
ul. Karmelowa 11, 71-218 Bezrzecze

E-mail: biuro@maybecosmetics.com
Tel.: +48 660 740 180 oraz +48 696 542 690
NIP: 8520300072
REGON: 810540749

Obecnie realizujemy projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.15 Wsparcie kooperacji przedsiębiorstw. Tytuł projektu: „Promocja produktów firmy Maybe Cosmetics na rynkach międzynarodowych”. Wartość projektu: 194 369,00 PLN. Wysokość dofinansowania: 85 %

Ważne: Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na Polityce prywatności.