Nasza marka

Eau de toilette

Nic tak nie pobudza zmysłów jak starannie dobrany zapach, który odzwierciedla osobowość. Dlatego jako producent perfum zadbaliśmy o to, by stworzyć kompozycje dla prawdziwych mężczyzn. Orientalno-drzewna seria Insider przeznaczona jest dla panów zdecydowanych i stanowczych. Podobnie jak intensywna kompozycja Sailor stworzona dla dynamicznych, lubiących wyzwania mężczyzn. Nie zapomnieliśmy również o intrygujących, charyzmatycznych kompozycjach jak Reward z cytrynowo-imbirową nutą głowy oraz kardamonowo-jałowcowo nutą serca.

MAYbe Cosmetics to znacznie więcej niż producent perfum. Tworzymy unikalne, nienachalne kompozycje, które idealnie komponują się z męską naturą. Podkreślą pewność siebie, dodadzą charyzmy, wprowadzą nutkę tajemniczości, oczarują innych i sprawią, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo.

Zajmujemy się produkcją perfum, jak i wód toaletowych w eleganckich flakonach o pojemności 100 ml. Dzięki stylowemu opakowaniu będą się idealnie nadawać na prezent.

Reward

Więcej informacji

Insider

Więcej informacji

Sailor

Więcej informacji

Hunts Man

Więcej informacji

Intensive

Więcej informacji

Paxos

Więcej informacji

Session

Więcej informacji

Strong Man

Więcej informacji

MAYbe Cosmetics to prężnie działająca firma kosmetyczna z ponad 20-letnim doświadczeniem. Nasz kluczowy asortyment to perfumy, wody toaletowe i perfumowane.Produkujemy również kosmetyki pod marką własną klienta.

Biuro handlowe
MAYbe Cosmetics
ul. Karmelowa 11, 71-218 Bezrzecze

E-mail: biuro@maybecosmetics.com
Tel.: +48 660 740 180 oraz +48 696 542 690
NIP: 8520300072
REGON: 810540749

Obecnie realizujemy projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.15 Wsparcie kooperacji przedsiębiorstw. Tytuł projektu: „Promocja produktów firmy Maybe Cosmetics na rynkach międzynarodowych”. Wartość projektu: 194 369,00 PLN. Wysokość dofinansowania: 85 %

Ważne: Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na Polityce prywatności.