Nasza marka

Eau de parfum 30ml

Chcesz mieć swój ulubiony zapach zawsze przy sobie, by móc się nim otulić w dowolnym momencie? Doskonałym rozwiązaniem są wody perfumowane we flakonikach 30 ml, które z powodzeniem zmieszczą się w torebce.

Jako producent perfum proponujemy zarówno słodkie, energetyzujące, delikatne, jak i niezwykle kuszące i wyraziste kompozycje zapachowe. Goddess sprawi, że poczujesz się jak prawdziwa bogini – tak samo jak wyjątkowo zmysłowa kompozycja kwiatowo-aldehydowa Le Parfum. Zwolenniczkom orzeźwiających nut z kolei dedykowana jest kwiatowo-owocowa seria Sense. Oferujemy również zmysłowe, tajemnicze kompozycje Nymph czy też Blackness. Przy ich produkcji zwracamy szczególną uwagę na to, by nuty głowy, serca i bazy były dobrane tak, by idealnie się komponowały i zapewniały trwały, efekt.

Zajmujemy się nie tylko produkcją perfum o niepowtarzalnych kompozycjach zapachowych. Dbamy również o to, by szczelnie zamknąć je w eleganckich flakonach (30 ml). Dzięki temu kosmetyki te stanowią także doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Blackness

Więcej informacji

Goddes

Więcej informacji

Le Parfum

Więcej informacji

Nymph

Więcej informacji

Sense

Więcej informacji

Green Leaf

Więcej informacji

L'EU VIE

Więcej informacji

Icon

Więcej informacji

Cancane

Więcej informacji

Furry

Więcej informacji

Session

Więcej informacji

MAYbe Cosmetics to prężnie działająca firma kosmetyczna z ponad 20-letnim doświadczeniem. Nasz kluczowy asortyment to perfumy, wody toaletowe i perfumowane.Produkujemy również kosmetyki pod marką własną klienta.

Biuro handlowe
MAYbe Cosmetics
ul. Karmelowa 11, 71-218 Bezrzecze

E-mail: biuro@maybecosmetics.com
Tel.: +48 660 740 180 oraz +48 696 542 690
NIP: 8520300072
REGON: 810540749

Obecnie realizujemy projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.15 Wsparcie kooperacji przedsiębiorstw. Tytuł projektu: „Promocja produktów firmy Maybe Cosmetics na rynkach międzynarodowych”. Wartość projektu: 194 369,00 PLN. Wysokość dofinansowania: 85 %

Ważne: Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na Polityce prywatności.