Nasza marka

Blackness

Wyważona kombinacja piękna, siły, magii oraz wrażliwości. Blackness to kwintesencja kobiecości. To perfumy dla kobiet nowoczesnych, wyzwolonych, z pasją, lubiących zabawę, pewnych siebie i swojej kobiecości. Otulając się nimi, poczujesz głęboki i tajemniczy zapach, który przeniesie Cię do świata prawdziwych emocji. Blackness pozwoli Ci odkryć nową siebie!

Po otwarciu flakonu poczujesz nieco intrygującą, ostrą nutę gruszki, różowego pieprzu oraz kwiatu pomarańczy. Wyczuwalna później nuta serca to niecodzienne połączenie dającej zastrzyk adrenaliny kawy z subtelnym, romantycznym jaśminem. Podstawę i tło zapachu tworzy słodka, zmysłowa i rozgrzewająca wanilia oraz cedr, a także odprężająca paczula (uznawana za afrodyzjak). Połączenie unikalnych nut zapachowych zapewnia wyjątkowy efekt i stwarza aurę tajemniczości. Zapach jest przy tym wyjątkowo trwały.

Jako producent perfum zapewniamy, że Blackness oczaruje zmysłowością i doskonale sprawdzi się jako zapach na wieczór i wyjątkowe okazje. Orientalną kompozycję z pewnością pokochają kobiety energiczne, zdeterminowane, tajemnicze i pewne siebie. Kompozycja zamknięta została w klasycznym, eleganckim flakoniku w kolorze czarnym.

  • Nuty głowy: gruszka, kwiat pomarańczy, różowy pieprz
  • Nuta serca: jaśmin, kawa
  • Nuta podstawy: wanilia, paczuli, cedr

MAYbe Cosmetics to prężnie działająca firma kosmetyczna z ponad 20-letnim doświadczeniem. Nasz kluczowy asortyment to perfumy, wody toaletowe i perfumowane.Produkujemy również kosmetyki pod marką własną klienta.

Biuro handlowe
MAYbe Cosmetics
ul. Karmelowa 11, 71-218 Bezrzecze

E-mail: biuro@maybecosmetics.com
Tel.: +48 660 740 180 oraz +48 696 542 690
NIP: 8520300072
REGON: 810540749

Obecnie realizujemy projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.15 Wsparcie kooperacji przedsiębiorstw. Tytuł projektu: „Promocja produktów firmy Maybe Cosmetics na rynkach międzynarodowych”. Wartość projektu: 194 369,00 PLN. Wysokość dofinansowania: 85 %

Ważne: Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na Polityce prywatności.