Nasza marka

Eau de toilette

Nic tak nie pobudza zmysłów jak starannie dobrany zapach, który odzwierciedla osobowość. Dlatego jako producent perfum zadbaliśmy o to, by stworzyć kompozycje dla prawdziwych mężczyzn. Orientalno-drzewna seria Insider przeznaczona jest dla panów zdecydowanych i stanowczych. Podobnie jak intensywna kompozycja Sailor stworzona dla dynamicznych, lubiących wyzwania mężczyzn. Nie zapomnieliśmy również o intrygujących, charyzmatycznych kompozycjach jak Reward z cytrynowo-imbirową nutą głowy oraz kardamonowo-jałowcowo nutą serca.

MAYbe Cosmetics to znacznie więcej niż producent perfum. Tworzymy unikalne, nienachalne kompozycje, które idealnie komponują się z męską naturą. Podkreślą pewność siebie, dodadzą charyzmy, wprowadzą nutkę tajemniczości, oczarują innych i sprawią, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo.

Zajmujemy się produkcją perfum, jak i wód toaletowych w eleganckich flakonach o pojemności 100 ml. Dzięki stylowemu opakowaniu będą się idealnie nadawać na prezent.

Reward

Więcej informacji

Insider

Więcej informacji

Sailor

Więcej informacji

MAYbe Cosmetics to prężnie działająca firma kosmetyczna z ponad 20-letnim doświadczeniem. Nasz kluczowy asortyment to perfumy, wody toaletowe i perfumowane.Produkujemy również kosmetyki pod marką własną klienta.

Biuro handlowe
MAYbe Cosmetics
ul. Karmelowa 11, 71-218 Bezrzecze

E-mail: biuro@maybecosmetics.com
Tel.: +48 660 740 180 oraz +48 696 542 690

Obecnie realizujemy projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.15 Wsparcie kooperacji przedsiębiorstw. Tytuł projektu: „Promocja produktów firmy Maybe Cosmetics na rynkach międzynarodowych”. Wartość projektu: 194 369,00 PLN. Wysokość dofinansowania: 85 %

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.